مقالات

Create on سه شنبه, 06/16/2015 - 14:18
آشنایی با  Moodle

Moodle یک نرم افزار تحت وب اپن سورس رایگان است که به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای آموزشی در دانشگاه‌ها، كالج‌ها، مدارس، تجارت و همچنين آموزش‌هاي خصوصي براي افزودن تكنولوژي وب به دوره‌هاي آموزشي استفاده ميشود، و در چند سال اخیر در ایران هم بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اين سيستم امروزه در بيش از 50000 سازمان آموزشي در سراسر دنيا مورد استفاده قرار مي گيرد. Moodle بصورت رايگان روي وب در دسترس است. به اين ترتيب هر كسي مي‌تواند آن را نصب كند.
البته جاي آموزش چهره به چهره را نمي گيرد اما امر آموزش را با تعداد وسيعي از ابزار هاي آموزش بر خط، حمايت مي كند. همچنين مکانی برای آپلود منابع درسي دوره‌هاي آموزشي فراهم می کند كه اين دوره‌ها تحت عنوان يك درس در محيط مودل ايجاد مي شوند .
بعد از اينكه درسي روي مودل ايجاد شد، امكانات گسترده اي در اختيار مدرسان براي آموزش قرار مي گيرد .

Create on جمعه, 06/12/2015 - 22:41

USSD پروتکلی که در بستر شبکه GSM کار میکند و یک ارتباط بلادرنگ (real time) را در شبکه قرار میدهد و یک تکنولوژی منحصر بفرد GSM است.
اولین نسخه از ussd به عنوان phase1 یا map1 نامگذاری شده بود و قادر به ارسال اطلاعات از یک هدست و گوشی موبایل بود و هیچگونه جلسه کاری بین این دو صورت نمی گرفت.که چنین مشکلی در نسخه بعدی USSD یعنی map2 حل شد و دو طرف ارتباط قادر به برقراری جلسات کاری (session) شدند و سرور شبکه موبایل قادر به ذخیرسازی پیام در USSD شد.
در این پروتکل مدت زمان انتظار جهت پاسخگویی خیلی کمتر از SMS است و بر مبنای یک جلسه کاری (session-bassed) می باشد.یک پیام USSD میتواند در حدود 182 کاراکتر باشد که پیام ها با استفاده از کلیدهای * و # بصورت دیجیتالی ارسال می گردند.

Create on پنجشنبه, 06/11/2015 - 15:41
اپلیکیشن Native موبایل وردپرس برای فارسی زبانان

وردپرس در اقدامی جالب و قابل توجه به توسعه اپلیکیشن های موبایل برای نسخه های اندروید و ios به صورت native پرداخته است و شرکت رایان داده پردازان دلفین اقدام به بومی سازی و توسعه بخش های آ ن کرده است و شرکت آمادگی خود را جهت انجام و توسعه سفارشات مشتریان اعلام می کند.

Create on پنجشنبه, 06/11/2015 - 15:27

EXO Platform یک پلت فرم استاندارد با جاوا می باشد که قابلیت های شبکه های اجتماعی مدرن را دارا است و نسخه های موبایل آن نیز برای اندروید و ios به صورت Native و حرفه ای به زبان های جاوا و Objective C نوشته شده است.شرکت رایان داده پردازان دلفین با داشتن تیم مجرب و حرفه ای قادر به نوشتن Portlet های سفارش مشتری می باشد و همین طور شرکت با مدیریت خانم مهندس اعظم جلالی اقدام به توسعه همه جانبه ی آن در زمینه های وب و نسخه های موبایل کرده است. و بسیاری از موارد را به صورت استاندارد بنا به خواسته های مشتری توسعه داده است .

صفحات

آدرس دفتر فروش

تهران نازی آباد خیابان فاطمی خیابان کارگر سامانی پ۱۶۲

تلفن :۵۵۵۳۰۷۶۱-۰۲۱ و ۰۹۱۹۸۹۱۴۸۳۵  

Email : jalalimehdi@gmail.com

Website : www.softwareco.ir

خبرنامه

اطلاع از آخرین اخبار سایت دلفین